Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку - www.mvpukiev-43.narod.ru
Громадська Рада освітян і науковців України - www.gronu.edu-ua.net
 
 

ВАПП : історічна довідка діяльності.

 

За 15 років діяльності ВАПП досягнуто:

Збережено більшу частину мережі державних професійно-технічних навчальних закладів в Україні. Це означає, що збережено право молоді на отримання робітничої професії, можливості самореалізації на ринку праці.Збережені також робочі місця для педагогічних та інших
працівників професійно-технічних навчальних закладів.

За участю ВАПП досягнуто створення необхідної законодавчої бази для функціонування професійно-технічної освіти: у 1998 році Верховною Радою України прийнято Закон України „Про професійно-технічну освіту” – перший в Україні Закон прямої дії в галузі освіти. В 2003 році прийняті зміни до законів України з питань професійно-технічної освіти. Удосконалення законодавства в питаннях професійно-технічної освіти має продовження в даний час.

Під впливом громадськості поступово підвищується рівень фінансування освіти, в т.ч. профтехосвіти, з державного бюджету України по відношенню до ВВП: 2000 р. – 3,19 %, 2005 р. – 5,22 %, 2006 р. – 5,59 %, 2007 р.(план) – 5,72 %. Це означає, що поступово зростає рівень заробітної плати педагогічних та інших працівників, стипендій учнів, видатків держави на комп”ютерізацію навчального процесу, на оновлення навчально-матеріальної бази для підготовки робітників, проведення ремонтів дахів, гуртожитків, систем опалення та водопостачання.

Спільними зусиллями громадськості та Міністерства освіти і науки знята багаторічна проблема з непостачанням  професійно-технічним навчальним закладам тепла, електроенергії, води в зв”язку з суттевим недофінансуванням відповідних статей державного бюджету.  

 

 

 

 
Документи
Керівні органи
Регіональні осередки
Коротка історична довідка діяльності
Звіти
Рішення
Новини

19 червня 2015 р.

на базі Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкоювідбулося чергове засідання президії ВАПП.