Склад президії Склад Ревізійної комісії  
Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку - www.mvpukiev-43.narod.ru
Громадська Рада освітян і науковців України - www.gronu.edu-ua.net
Склад Ради Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти
 

 

Від центру
 1. Головінов Василь Петрович – Президент ВАПП
 2. Ничкало Нелля Григорівна – Академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України
 3. Радкевич Валентина Олександрівна – директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України
 4. Паржницький Віктор Валентинович - начальник відділу професійної підготовки Інституту модернізації змісту освіти   МОН України
5. Щербак Ольга Іванівна – директор Київського педагогічного коледжу ім. Макаренка

Від Вінницької обласної асоціації
6. Ворона Лариса Миколаївна – голова обласної асоціації, директор ДПТНЗ “Вінницьке ВПУ сфери послуг”
7. Якимчук Віолетта Миколаївна – заступник голови обласної асоціації,  начальник Центру ліцензування та атестації  навчальних закладів Вінницької області 

Від Волинської обласної асоціації
8. Вознюк Олександр Сергійович – голова обласної асоціації, директор Торчинського професійного ліцею
9. Парфенюк Зоя Іванівна – заступник голови обласної асоціації, директор НМЦ ПТО у Волинській області

                            Від Дніпропетровської обласної асоціації
10. Василиненко Віктор Михайлович -  голова обласної асоціації, директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області
11. Філіппов Анатолій Костянтинович – заступник голови обласної асоціації
12. Сапіга Віталій Олексійович -  заступник голови обласної асоціації, заступник директора НМЦ ПТО у   Дніпропетровській області

Від Донецької обласної асоціації                                                              
13. Яковлєва Лілія Вікторівна – голова обласної асоціації, директор ДНЗ “Маріупольський центр ПТО”
14. Купріков Михайло Григорович – заступник голови обласної асоціації, директор Краматорського ВПУ (№14)
15. Болтенко Олександр Іванович – директор Краматорського центру професійно-технічної освіти (№47)

Від Житомирської обласної асоціації                                                              
16. Градовський Петро Михайлович - голова обласної асоціації, директор Житомирського технолог. ВПУ
17. Іллючок Микола Іванович – заступник голови обласної асоціації, директор Малинського професійного ліцею

Від Закарпатської обласної асоціації                                                               
18. Пригара Дмитро Михайлович – голова обласної асоціації, директор Хустського професійного ліцею

Від Запорізької обласної асоціації                                                              
19. Шепелева Тамара Олександрівна – голова обласної асоціації
20. Удовиченко Віктор Костянтинович – директор ДНЗ “Михайлівське ВПУ”
21. Пересипкін Володимир Михайлович – заступник голови обласної асоціації, майстер в/н ДНЗ “Запорізький        професійний ліцей залізничного транспорту”

Від Івано-Франківської обласної асоціації                                                             
22. Когуч Наталія Василівна – голова обласної асоціації, заступник директора Центру ПТО №1 м. Івано-Франківська
23. Бирчак  Павло Іванович – заступник голови обласної асоціації, директор Коломийського ВПУ №14

Від Кіровоградської обласної асоціації                                                            
24. Алєксеєвець Вікторія Саввична – голова обласної асоціації, заступник директора ДНЗ  “Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг”
25. Гречуха Микола Володимирович – викладач ДНЗ “Кіровоградське ВПУ №4”

Від Київської міської асоціації                                                             
26. Мірошниченко Катерина Борисівна – голова міської асоціації, заступник директора Департаменту ПО МОН України
27. Андріянова Лариса Петрівна – методист Київського МВПУ автотранспорту і будівництва
28. Проценко Володимир Григорович -  викладач Київського будівельного ліцею
39. Модлінська Людмида Віталіївна – викладач Київського ВПУ деревообробки
30. Доброжанський Петро Євгенович – голова первинного осередку ВАПП, майстер в/н Київського професійного коледжу  з посиленою військовою та фізичною підготовкою
31. Савченко Неля Миколаївна – викладач КПЛ автотранспорту
        
                   Від Київської обласної асоціації
32. Недашківський Руслан Михайлович – голова обласної асоціації, директор ДНЗ “Катюжанське ВПУ”
33. Невольник Наталія Миколаївна – заступник голови обласної асоціації,  заступник директора ДНЗ “Катюжанське ВПУ”
    
 Від Луганської обласної асоціації
34. Кузьмінов Юрій Кіндратович –  голова обласної асоціації, директор ДНЗ “Сєвєродонецьке ВПУ”
35. Кіяшко Василь Федорович – заступник голови обласної асоціації, директор Кремінського професійного ліцею.

                   Від Львівської обласної асоціації
36. Саврук Олег Костянтинович – голова обласної асоціації,  директор Львівського МВПУ автотранспорту та      будівництва
37. Гришканич Богдан Іванович – заступник голови обласної асоціації, директор ВПУ технологій та сервісу

Від Миколаївської обласної асоціації
38. Українець Василь Михайлович – голова обласної асоціації, директор Новоодеського професійного аграрного ліцею
39. Косінчук Микола Васильович – заступник голови обласної асоціації, директор Маринівського професійного аграрного ліцею
40. Кокоша Олександр Іванович – директор Первомайського промислового ліцею

Від Одеської обласної асоціації                                                                     
41. Щербаков Сергій Миколайович – голова обласної асоціації, директор ДНЗ “Одеській професійний ліцей морського транспорту”

Від Полтавської обласної асоціації
42. Шиян Сергій Андрійович – голова обласної асоціації, директор ДНЗ “Полтавський політехнічний ліцей”
43. Несен Микола Григорович – заступник голови обласної асоціації, директор Кременчуцького ВПУ № 7

Від Рівненської обласної асоціації
44. Рудик Віктор Леонідович – голова обласної асоціації, директор ДНЗ “Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі”
45. Савчук Олександр Леонідович – заступник голови обласної асоціації, директор Квасилівського професійного ліцею
46. Коржевський Петро Миколайович – заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА
47. Морозюк Микола Петрович – директор Сарненського професійного аграрного ліцею
                                                                     
Від Сумської обласної асоціації
48. Христій Юрій Григорович – голова обласної асоціації, директор Білопільського ліцею залізничного
     транспорту
49. Ященкова Єлізавета Іллівна – заступник голови обласної асоціації, методист НМЦ ПТО у Сумській області

Від Тернопільської обласної асоціації 

50. Дзюблюк Валерій Петрович – т.в.о. голови обласної асоціації, завідувач кабінетом НМЦ ПТО у Тернопільській області                                                             
51. Іськов Руслан Петрович –  заступник директора ДНЗ “Почаївське вище професійне училище”

                   Від Харківської обласної асоціації                                                           
52. Ткаченко Ніна Григорівна – голова обласної асоціації, директор Харківського професійного ліцею швейного та хутрового виробництва
53. Дорофеєв Олександр Степанович – заступник голови  обласної асоціації, викладач Харківського ВПУ сфери послуг
54. Радченко Іван Іванович – директор  Харківського будівельного професійного ліцею
55. Пономарьова Вікторія Володимирівна – директор Харківського професійного поліграфічного ліцею
56. Сорокін Іван Миколайович – директор Харківського ВПУ будівництва

Від Херсонської обласної асоціації                                                           
57. Зальвовський Микола Миколайович – голова обласної асоціації, директор Новокаховського ВПУ
58. Олімська Євгенія Павлівна – заступник голови обласної асоціації, директор Херсонського Вищого професійного  комерційного училища
59. Ткаченко Світлана Петрівна – директор НМЦ ПТО у Херсонській області
60. Огданець Тетяна Василівна – директор ВПУ сервісу та дизайну

Від Хмельницької обласної асоціації
61. Гаврилюк Олег Олександрович – голова обласної асоціації                                                         
62. Харчук Антоніна Михайлівна – заступник директора департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА
63. Розквас Анатолій Іванович – заступник голови обласної асоціації, директор Хмельницького професійного ліцею електроніки
                                                    
                   Від Черкаської обласної асоціації
64. Філіпова Ольга Олексіївна – голова обласної асоціації, директор Черкаського професійного автодорожнього ліцею
65. Малогловець Валентина Василівна – заступник голови обласної асоціації, директор Васильківського профліцею
66. Нетяжук Сергій Степанович – директор Монастирищенського професійного ліцею
67. Азізова Алла Михайлівна – директор Черкаського ВПУ сфери послуг

Від Чернігівської обласної асоціації                                                             
68. Гріненко Віктор Володимирович – голова обласної асоціації, директор НМЦ ПТО у Чернігівській області
69. Кальпета Ірина Анастасіївна – заступник голови обласної асоціації, головний бухгалтер НМЦ ПТО у Чернігівській  області
70. Гавриленко Михайло Михайлович - директор Чернігівського будівельного профліцею 

 

 

 

 
Про організацію
Документи
Регіональні осередки
Коротка історична довідка діяльності
Звіти
Рішення
Новини